Lekarze Lubin

lekarz Jadwiga Dobrowolska-Kalota

MEDICUS
59-300 Lubin

To taka lekarz"mama" swietne podejscie do dzieci,moje leczy od 19 lat i nie chca innego,dziękujemy i zdrówka pani doktor zyczymy.

prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska

Diabetolog

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Doskonały lekarz, najlepszy jakiego znam.Uratowała moją córkę.Zawsze na Panią doktor można było liczyć.Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Szylko

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Szylko
ul.Sportowa 48 A/A
59-300 Lubin

Życie moje i mojego syna od czasu kiedy zaczęliśmy uczęszczać do Dr Szylko zmieniło się w 100%. Oczywiście na lepsze. Syn odzyskał radość życia, zniknął lęk przed szkołą, otworzył się i nie ma problemów z mówieniem o tym co mu sprawia trudności i z czym ma problem. Ja w końcu czuję się szczęśliwą matką, która była wiecznie smutna i odpychana przez szkołę itp. Bo wszyscy chcieli pozbyć się problemu a ...
Opinia dodana przez: Ewa

Violetta Duży

Krupińskiego 47 / 6
Lubin

Prawdziwy profesjonalista i ciepły, cierpliwy człowiek. To połączenie cech sprawia, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Irena Szykowna

Diabetolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.
{'id': 10049, 'name': u'Lubin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Lubin

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

mgr Agnieszka Zimna

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Lubin

Bardzo polecam panią Agnieszkę. Jest miłą, sympatyczną, wyrozumiałą i co najważniejsze bardzo dobrą psycholog. Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Znamirowski

Psychiatra, Internista

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Kilka lat temu Pan zdiagnozowal mojego ojca i brata ze nie sa alkoholikami, mimo ze ja mialam na to dowod bo mieszkalam z nimi pod jednym dachem. Przez tego Pana nie moglismy liczyc wtedy na sadowne leczenie. Rowniez moja przyjaciolka byla leczona na borderline, ale w zakladzie psychiatrycznym miala kompleksowe badania, ktore nie wykazaly owego zaburzenia. Prosze uwazac na tego Pana :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Anna Rożek

Słowackiego 19 lok. 3
59-300 Lubin

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor, super podejście do dziecka i do rodzica. Duże wsparcie dostaliśmy od pani doktor po porodzie i dziękujemy pięknie za pomoc!
Opinia dodana przez: Ania

Maciej Lesisz

Chirurg stomatolog

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Zbigniew Winkel

Pulmonolog, Internista

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Godny polecenia uprzejmy dokładny moja żona ma rwę kulszową wytłumaczył co i jak naprawdę polecam.Kopetetny i bardzo dokładny naprawdę bardzo polecam
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marcin Zezulak

Przychodnia Specjalistyczna CDT
59-300 Lubin

Bardzo miły, empatyczny oraz kompetentny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania oraz wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. W dodatku „po ludzku” podchodzi do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Alina Obszańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Centrum Medyczne Zdrowie
ul. Odrodzenia 30B
59-300 Lubin

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!
Opinia dodana przez: LIZA

lekarz Andrzej Korda

Internista, Kardiolog

Parkowa 61 / 4
Lubin

Pan dok.Korda jest specjalistą bardzo miłym ,cierpliwym ,wysucha kazdego,wytumaczy przegieg choroby ,najlepsza cecha pana dok. pilnuje systematycznosci branych leków i mierzenia cisnienia i wypisuje odpowiednie recepty kiedy skonczy sie lek.

lekarz Sławomir Boboń

Jasminowa 21 / 2
Lubin

Do Pana doktora trafiłam po zawale - to było w szpitalu na oddziale kardiologicznym. Pan doktor jest niesamowitym specjalistą i poświęca dużo czasu pacjentowi. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz zlecił odpowiednie badania i leczenie. Trafnie zostały dobrane mi leki. Do dziś systematycznie kontroluje stan mojego zdrowia :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bernadeta Gwizdak-Siwkowska

Psychiatra

"AMEZ"
Kamienna 59
59-300 Lubin

Bardzo dobry kontakt, swietna diagnostyka, odpowiedzialne podejscie. Polecam wszystkim na potrzebujacym dluzszego leczenia.

lekarz Sebastian Baszak

Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
59-300 Lubin

Lekarz, który nie ma oporów do wystawienia skierowań do innych specjalistów. Fachowiec w swojej dziedzinie. Nie ma do niego kolejki na wizytę, bowiem przyjmuje punktualnie i mieści się w wyznaczonej godzinie.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Stanisław Michalski

Traumatolog, Ortopeda

ZOZ
BEMA
Lubin

Bardzo dobry ortopeda dzięki P. dr. Michalskiemu chodzę.Operował moją łąkotkę i bardzo dobrze to zrobił miły i dobry ortopeda polecam.

lekarz Krzysztof Januszewski

Chirurg onkolog

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Bema 6/114
59-300 Lubin

Moja druga i na pewno ostatnia wizyta u tego lekarza. Pierwsza wizyty była nieprzyjemna, wręcz okropna. Myślałam, że nie trafię już do tego lekarza jednak niespodziewanie druga wizyta była u tego samego lekarza i nie zapomnę jej na pewno długo, była wręcz traumatycznym przeżyciem, które do dnia dzisiejszego pozostawiło ślad na mojej psychice. Lekarz nie ma szacunku do pacjenta, kobiety, nie skupił się na problemie, z którym do niego zgłosiła ...
Opinia dodana przez: M-Anna-B